| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Credeti ca,kanal d va depasi pro tv doar din cauza serialului suleyman magnificul si wow biz? kanal d imi place, dar pro tv este mai vechi si cred ca ar putea depasi kanal d.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Kanal D NU mai are ce depasi. Faptul ca difuzeaza un serial cretin care a creat un soi de isterie la o anumita categorie de public nu-l face "frecventabil". Nici macar emisiunea lui Iantu nu-l mai poate salva.

| InVisible99 a răspuns:

Nu are nici o sansa oh go on depinde de bugetul fiecaruia si de emisiunile/serialele din grila lor, rating-ul si mai multe chestii, iar protv-ul este mult peste la aceste capitole.

| Chαяtreux a răspuns:

Cine se uita la asa ceva? laughing
nu cred.

| M25M a răspuns:

Sunt doua posturi cam execrabile daca nu vrei sa te tampesti de-a binelea mai uita-te si pe un history, un Nat. Geo.winking.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru M25M):

Ma uit pe nat geo wild

| IuliaRoxana a răspuns:

Atat PRO Tv cat si KANAL D au "acel" ceva doar al lor.Cum ar fitongueRO TV are emisiunea Pariu cu viata la care se uita o gramada de oameni, Stirile de la ora 19 la care se uita o gramada de oameni, iar Kanal D la fel are acel serial Suleyman, are emisiuni frumoase de exemplu ochii din umbra si altele.

| XDestroyX a răspuns:

Nu cred asta, daca are un serial si o emisiune la care se uita destul de multi oameni crezi ca o sa il depaseasca? ProTV e mai renumit datorita stiriilor, happy hour, si filmelor de succes. Daca te uiti la stiri pe Kanal D ce poti vedea? Un caine care il apara pe unu care o lesinat? Sau cate clatite poate manca unu? oh go on

| ellisa123 a răspuns:

Ma, eu cred ca exista o sansa de unu la un milion sa depaseasca kanal d protv-ul pentru ca suleyman magnificul nu este un serial foarte cunoscut... si in plus protv-ul are mai multa atractie la public din cauza ca stie sa isi faca reclama.