| elenushaha a întrebat:

Credeti in bloody mary? adica exista?

27 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

E un mit urban american, normal ca nu exista.

| CautNume a răspuns:

Nu straight face

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu cred ca e adevarat, dar eu ma duc sa vad un film despre el asa ca ma voi interesa mai mult.

| KristalPop a răspuns:

Nu, este doar o legendă urbană tâmpită pe care un om cu capul pe umeri nu o crede.

| Zenit313 a răspuns:

Este doar un mit urban, nu are logica.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu cred in el.E doar o inventie.Pa,pa

| Hevnoraak a răspuns:

Superstiții tâmpite, întălnite in mare parte în folclorul urban, la fel ca și Mothman.Lumea supraestimează miturile astea deoarece sunt relativ credibile, în plus legenda bloody mary a fost și este mediatizată fiind foarte cunoscută în lumea întreagă.

| TheCritic a răspuns:

Nu, nu cred in Bloody Mary. Cred ca a existat cineva care a avut un sfarsit mai tragic si de aici au luat ei toata povestea. Tu crezi in ea? Numai bine! happy

| Gabi19971983 a răspuns:

Nu!

| Zuzazozo a răspuns:

Este un mit.Parerea mea este ca nu exita bloody mary.

| DyaLove a răspuns:

Logic ca nu. E doar o legenda.

| gIiiIolil a răspuns:

Nu exista Doamne fereste laughing

| TCosmin a răspuns:

Spre deosebire de Dumnezeu, nu exista!

| elenushaha explică (pentru TCosmin):

Ce vrei sa zici, mai exact?

| TCosmin a răspuns (pentru elenushaha):

Dumnezeu este ---miturile nu sunt.

| elenushaha explică:

Mdaaa.nu stiu daca e adevarat ins am vrut sa vad filmul.si am intrebat preventiv.sa nu existe vreo surpriza>
: D

| elenushaha explică:

Atunci im dati niste legende cu ea...nu am gasit nici una:d

| ReiVaN a răspuns (pentru elenushaha):

CandyMan e o legenda urbana similara.
poti vedea si filmul candyman happy

| nessayaR a răspuns:

Normal ca nu l-au creat cei din Mesaje de dincolo

| dbem a răspuns:

Tu vorbesti serios, vezi ca noaptea ai un monstru sub pat rolling on the floor OMG

| elenushaha explică (pentru dbem):

Nu mai conteaza.

| MariaRobert1998 a răspuns:

Sigur exista si sigur o sa vina la toti in case sa ne omoare ca ne am batut joc de e buhuhu laughing happy

| elenushaha explică (pentru MariaRobert1998):

Da...hei oricum ..eu stiam de o faza cu noaptea de sanziene...cica daca pui busuioc sub perna si il vei vedea pe sot.d-aia am intrebat

| pasolalex a răspuns:

Nu,este doar un mit, nu sunt dovezi ca ar exista.

| Denisuka20 a răspuns:

Este doar o poveste veche. Cine ar crede ca o mireasa te va omori dacadaca ii zici numele de 3 ori si ti niste lumanari aprinse in baie langa tine.