| Paty1 a întrebat:

Credety c Cata a fost corect ca a eliminat-o pe Aida?
funda big grin

Răspuns Câştigător
| Căpșuni a răspuns:

Mie imi placea Aida...nu cred ca este corect ca a eliminat-o.dar asta e sad. Cred eu ca ar fi trebuie sa elimine pe alcineva.nu pe Aida.Ea merita dupa parerea mea sa mearga mai departe: )

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da a fost corecta eliminarea. Daca esti bun in poze fashion nu inseamna ca esti bun in toate, ea nu este buna in toate si nici nu arata cine stie ce bine.

| iEmonel a răspuns:

Eu cred ca ai nevoie de scoala.
Introdu-ti funda-n anus.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu a fost deloc corect.A fost primul ep in care a avut greseli. Iuliei i-a dat 3 sanse si nu a eliminat-o si Aida a gresit o data si a dat-o afara. Oricum acum ca a plecat Aida nu mai am nicio concurenta preferata.

| victorbold a răspuns:

Am un sfat pentru tine:"Nimic in viata nu e corect"

| calitateSuperioara0000 a răspuns:

Serios? nu m-am uitat la ultimul episod...pacat,Aida imi era simpatica

| Alexutza22021999 a răspuns:

Parerea mea e ca nu deoarece eu imi iubesc mult parul si nu lasi lasa niciodata pe Botezatu sami ma tunda la chelie cum a tunso pe Aida (bine aproape pana la chelie) crying

| wintage a răspuns (pentru Alexutza22021999):

Deci daca a tuns-o trebuia sa castige direct concursul? Ala nu a fost un compromis.