| Mahalean_Denisa_1995 a întrebat:

Cu ceva timp in urma (ceva timp ) m-am uitat la un serial coreean, dar nu mai stiu cum se numeste, doar imi amintesc despre ce era, asa ca as vrea sa ma ajutati sa il gasesc.

Descriere serial : Era o fata ce se da drept fratele ei si intra in grupul fratelui sau si era cu ceva cantareti si pana la urma toti baietii din trupa (prietenii fratelui sau) au aflat ca ea este sora baiatului ce e prietenul ei...e cam ciudat, dar are o valoare sentimentala ....trebuie sa aflu cum sa numeste.

Dau funda pentru cine ma ajuta ....mersi.

2 răspunsuri:
| BlurryShadow a răspuns:

Ar putea să fie "ANGel"