| A_2385 a întrebat:

Cu cine ramane lorena din impostoarea pana la urma? Cu Alonso sau cu Ernesto?

Răspuns Câştigător
| Julieღ a răspuns:

Lorena va ramane la final cu Ernesto si se vor casatori. Iar Alonso o sa fie cu Valeria.

4 răspunsuri:
| Mikaela a răspuns:

Lorena va fi cu Alonso, iar Ernesto va ramane cu prietan lui cea mai buna.happy

| A_2385 explică:

Draga mea diana, intrebarea era pentru cei care au vazut telenovela onlinehappy! mai intai invata sa scrii in lb romana si apoi comenteaza la intrebarile mele.

| Diana90 a răspuns:

Dik aia ////dar tu ce ne crezi clarivazatori? urmareste si o sa vezi.ce intrebari aveti in voi!

| alex084752 a răspuns:

Cu mine