| pink13 a întrebat:

Cu cine tineti la "Dansez pentru tine"? cu Andreea Ibaka sau cu Daniel Nitoiu? mersi

9 răspunsuri:
| Xyny10 a răspuns:

Cu Andreea Ibaka.

| ღClauuღ a răspuns:

Cu Andreea Ibakalove struck tu?smug

| dyenyka a răspuns:

Cu Andreea Ibaka. big grin

| BoBoKeL a răspuns:

Cu Andreea Ibaka

| ReallySomebody a răspuns:

Andreea Ibaka logicc:X

| NuDauFunda a răspuns:

Cine e Andreea Ibaka si cine e Daniel Nitoiu?

| jo_7646 a răspuns:

Andreea Ibaka.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea ibaka

| pink13 explică:

Oaulaughingsi eu la fel... daca ma intrebati de ce, pentru ca o ador si punct!laughingimi place mult cum danseaza si felul ei de-a fi:Xin schimb cu cealalta echipa nu prea "sunt in relatii bune"laughingdaca nu mi-a ajuns la inimioara, asta elaughingmersi mult pentru raspunsuri:*sa speram ca vor trece si de acest hopsmug