| MissDelevingne a întrebat:

Cui ii place Anatomia lui Grey?big grin

Eu vreau sa o comving pe prietena mea sa se uite dar ea nu vrea.Cum sa incerc mcar? Dar daca nu vrea sunt constienta ca nu vrea... dar poate totusi...

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie imi pleace, de fapt sunt obsedatalove struck m-am uitat de 7 ori este serialul meu preferatlove struck iar prietena ta daca nu vrea, nu trebuie s-o obligi.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nici o prietena de-a mea nu a vrut sa se uite, dar o data a prins la televizor episodulcu bomba si de atunci se uita mereu.deci ar trebui sa incepi cu un episod cu mult suspans, care sa-i atraga atentia...

| iChaz a răspuns:

Daca nu vrea... nu vrea. Ii poti spune macar sa se uite doar la un episod, nu are de pierdut prea mult. happy Serialul e marfa.

| Mihaela23_2814 a răspuns:

Mie, e super. Poti sa-i spui sa incerce. Sa se uite cu tine, o aduci la tine acasa si ii spui: Uite ce e, e un serial super, vreau sa ne uitam impreuna, are foarte multi fani, daca tii catusi de putin la mine uita-te macar la episodul asta, si dupa imi spui. Chiar nu poti rezista 1 ora? Si cred ca va accepta daca faci o fata gen puppy dog eyes. Bafta!