| Boohy a întrebat:

Culoarea fericirii. E adevarat ca Sadhna (Sara Khan)din filmul Culoarea fericirii si Ranvir(Kinshuk Mahajan)din filmul Culoarea fericirii sun soti? E adevarat ca Sara Khan a parasit filmul pentru ca era cu adevarat gravida si Kinshuk Mahajan s-a dus sa aiba grija de ea pentru ca sunt sot si sotie?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Total fals. din ce stiu eu e ca sadhna a parasit serialu din alte motive si ranvir nu era pregatit sa joace in rolu de tatic mai imbatranit cu 7 ani