| TrustMe a întrebat:

Cum ati vrea sa se termine "Narcisa salbatica"?

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Cat mai tragic

7 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Oricum am vrea noi sa se termine, se va termina clasic, cu o nunta (Tudor si Narcisa).

| Rytero a răspuns:

Cu Tudor si Narcisa din nou impreuna...

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu e cum vrem noi, oricum se termina cu Tudor si Narcisa impreuna, Cristian distrus, Eliza la fel...

| uǝʞɔıp a răspuns:

Loviti de o bomba atomica...si mor cu totii

| Dixy a răspuns:

Ador Narcisa Salbatica! Se va termina classic : Tudor si Narcisa se vor casatori, Eliza la inchisoare! si altele!happy

| Pisicuța a răspuns:

Ca toate telenovele bla, bla, bla se-mpusca ala ca l-a respins aia bla, bla, bla telenovele sunt toate la fel numai ca alte personaje, bla, bla, bla

| TrustMe explică:

Eu cred ca va muri narcisa