| ww_6698 a întrebat:

Cum ati vrea sa se termine Nini?

Răspuns Câştigător
| colorfulcupcake a răspuns:

Sa fie toti fericiti.

14 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Pai sa se sfarseasca asa ca toate povestiile adica cu un final fericit da mie mi-ar placea sa se mai fi continuat dupa ce nini si tomas se casatoresc si sa mai arate ce se intampla dupa...asta ar fi dupa mine dar...doar dupa mine
papa!

| NoCharachter a răspuns:

Aa. Sa ma gandesc. Sa moara obsedata aia o data si sa nu mai imbolnaveasca mintile copiilor.

| InnaaYY a răspuns:

Sa fie Nini impreuna cu ala (care il iubeste). si Selina sa fie servitopare la ei.laughing
Asa ar fi si copii fericiti
laughing
.'

| FashionCellia a răspuns:

Eve,esti nebuna?! Cum nini sa se casatoreasca cu martin si tomas cu celina? Tu chiar nu esti fan nini! Tu chiar nu te gandesti ca nini este cu vreo 7 ani mai mare decat el si tomas o iubeste pe nini si nini pe el? Sau ca martin si lola se iubesc? Doamne!
Oricum eu as vrea sa se casatoreasca cu tomas si apoi... sa inceapa un nou sezon!

| Alexa_9443 a răspuns:

Sa moara nini aia odata laughing))))

| Lorena_2784 a răspuns:

Pffff...as vrea sa fie nini cu ambasadorul si selina sa dispara si sa i se intample ceva raudevildevildevil

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nini sa se casatoreasca cu Ambasadorul,Cicilia sa nu afle ca Celina e mama ei, iar Celina si fratele ei sa dispara din ambasada aia, aa...chama sa poata sta cu zoe,Martin sa fie impreuna cu lola, Lupe sa ramana casatorita cu horasio, Obsedata aia dupa Nicolas[nu stiu cum o cheama]Sa fie impreuna cu anhel[eu zic ca se potrivesc.Sora lui zoe[nu stiu cum o cheama, adica fosta iubita a lui martin]Sa se impace cu huan, Tomas sa afle de Nico[si bineinteles sa o ierte pe Nini]Sa se gaseasca linistea in ambasada si toti sa traiasca fericiti[Si bineinteles si cicilia s'ar bucura mult daca celina ar pleca iar Tomas s'ar casatori cu nini]Funda?

| andreea95 a răspuns:

Sa moara ce e proasta si face o gramada de figuri(ca personaj) laughing)))

| Maddalinapunct a răspuns:

Eu nu as vrea sa se termine.imi place fff mult dar nu am timp sa ma uit

| BeatriceKnowles a răspuns:

Nini sa se marite cu Tomas, iar Celina si Victor sa dispara definitiv din viata lor. Si sa fie Nini cu Tomas, Martin cu Lola.Sofie cu Juan...

| blueve a răspuns:

Eu mi-asi dori sa se intample asa: ca tomas sa ramana cu celina martin cu nini lola cu fostul ei prieten iar sofi cu huan si nini cu martin sa se casatoreasca

| 2345t6yuij a răspuns:

Celina sa ramana cu Tomas. Sisi sa inceapa s-o iubeasca ce Celina Nini sa-si gaseasca pe altcineva si sa ii lase pe copiii ambasadorului in pace. Asa mi-as fi dorit sa se termine.

| Alonyx a răspuns:

Sa moara Selina de cancer laughing

| iulia_7870 a răspuns:

Stiu ca nini si tomas se iubesc dar cred ca lui nini i-ar sta mai bine cu martin. tomas e prea batran pentru nini. a si selina sa se marite cu horasio si sa plece din ambasada definitiv.
e doar parerea mea pupici tuturor