| ancagirl a întrebat:

Cum crdeti ca se va termina Eva Luna?

Răspuns Câştigător
| Anq209 a răspuns:

Eva v-a afla înainte de nuntă că Alicia e însărcinată cu Leonardo și că el i-a ucis tatăl fiindcă ii spune Victoria. Leonardo o i-a pe Eva prizoniera si il inpusca pe Daniel(nu moare) dar Evei nu-i face rău fiindca e înpuscat de poliție și lovit de o masina. Eva se mărita cu Daniel. Funda?

6 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Cu siguranta Eva se va impaca cu Daniel si poate Leonardo va ajunge la inchisoare.

| costel121 a răspuns:

Frumos... urat

| IoanapSG a răspuns:

Si mie imi place Eva Luna.

| IoanapSG a răspuns:

Eu nu am o parere eu vreau sa-ti spun cum vreau eu sa se termine.

Eu vreau ca Eva si cu Leonardo sa se casatoreasca si apoi Alisia si Leonardo sa le spuna la ceilalti ca copilul care il are Alisia in burtica este al lor.
Si as mai vrea ca Alisia sa nasca.
Si as mai vrea ca Alisia si Leonardo sa se inpace si sa se casatoreasca pentru ca se potrivesc.
Si as mai vrea ca Eva sa afle ca Leonardo are o gramada de secrete care nu ea spus.

In rest cred ca se va termina Frumos.

| MIHAelaKISS a răspuns:

Cu o nunta sau o luna de miere, cu vreo 5 prichidei dupa

| ancagirl explică:

Si ioanapSG cum crezi ca se va incehia?