| AndreeaM1 a întrebat:

Cum fac un videoclip pe youtube? Am cont dar nu stiu unde trebuie sa dau..Va rog spuneti-mi ca sa inteleg..Multumesc si dau funda!

6 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Exista sectiunea"Upload a video"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Langa bara aia de "search" este un buton de browse. Langa el este un buton pe care scrie Upload. Il apesi. O sa te puna sa selectezi un fisier din calculator. Tu trebuie sa ai pregatit filmul sub forma de mp3.Il denumesti, dai descrierea etc. etc. si gata.

| AndreeaM1 explică:

Am imagini salvate in pc...Cum fac? Le-am facut in accesoriul Snipping Tool

| MrBlueEnergy a răspuns (pentru AndreeaM1):

WHAT? Mai nou, ca sa stii, pe yt se upload-eaza numai videoclipuri

| Monster08 a răspuns:

Trebuie sa dai la upload, acolo o sa iti apara sa selectezi un videoclip din calculatorul tau sau sa filmezi acum cu camera WEB.Selectezi clip-ul pe care il vrei, dai Upload adaugi un titlu video-clipului, descriere daca vrei si cateva Tag-uri ca videoclipul sa fie usor de gasit.

| Sters6161 a răspuns:

Este un buton incarca videoclipul tau pe you tube daca esti logat.