| Monica_9386 a întrebat:

Cum ii cheama pe cei doi din liceul avalon?big grin

4 răspunsuri:
| Monica_9386 explică:

Am uitath sa zic`=]whistling=> cei doi din rolurile principaleeebig grin

| alexmatei a răspuns:

Britt Robertson, Gregg Sulkin, Joey Pollari si Devon Graye FUNDA?

| Denisse14 a răspuns:

Fata joaca rolul lui Allie Pennington in realitate o cheama Britt Robertson si baiatul joaca rolul lui Will Wagner si in realitate il cheama Gregg Sulkin.

| Castiel a răspuns:

Http://www.imdb.com/ intri pe site-ul acesta,scrii acolo numele filmului dorit si iti apare toata regia,actori, aia care au ajutat la montaj bla bla, scrii "avalon high" acolo si vezi ca apare acolo actori jos nitel si dupa vin aia lalti plictisitorii.

pe fata:Brittany robertson
pe baiat:gregg sulkin
Fundita? XD