| Bitsuu a întrebat:

Cum moare Bonne (Ian somerhalder) din serialul Lost? si de ce?
Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Din cate imi amintesc moare fiindca a pierdut prea mult sange si Jack nu a reusit sa-i faca o transfuzie.
A plecat cu John intr-o expeditie unde au gasit un avion mic prabusit. La bord se aflau trei morti si multe statuete cu Fecioara Maria pline de cocaina ( avionul fugea din Nigeria catre america latina)
Piciorul lui Boone a fost zdrobit de op parte a avionului - John nu i-a spus asta lui Jack si din aceasta cauza nu a putut fi salvat.