| ssmmiillee a întrebat:

Cum moare sasori din naruto?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Bunica sa l-a ucis, folosind păpușile construite chiar de el, reprezentându-i pe părinții lui. Uite și videoclipul cu moartea sa: http://www.youtube.com/watch?v=bOqE1eVdPgE

| Acasel a răspuns:

Pai,Sasori este omorat de Sakura si CHyo Basamma bunica lui
El isi activeaza tactica numita 1000 de papusi. Tehnica aceasta o loveste grav pe CHYO.Sakura se infuriaza si le distruge.Chyo este in regula Prin vindecarea Sakurei.si Lucreaza impreuna sa il omoara pe sasori, si Este Omorat!

| Ðÿdy a răspuns:

Sakura îl bate împreuna cu Bunicuta...nu mai stiu cum...

| codrin47 a răspuns:

Sasori este ucis printre episoadele 25-30 naruto shippuden de catre bunica sa si Sakura Haruno, cand Sasori a activat tehnica rosie a celor 100 de papusi si a fost nimerit cu un sigiliu ce suprima chakra singurul sau nucleu uman(inima)a cazut intr-o alta papusa dintre ale lui si i-au fost infipte sabii in inima.happyMISTO