| ஐNoNameஐ a întrebat:

Cum o cheaba pe fata asta? C:\Documents and Settings\User\Desktop\Copy of untitle.bmp

Copiati asta in chenarul de sus si apare imaginea.ESte o fata impreuna cu itachi.Cred ca este prietena lui. Daca nu, care este prietenea lui? Funda!
Este o intrebare din serialul Naruto. Daca imaginea nu de deschide este o fata cu un ochi verde si unul galben, cu parul roscat si tricou galben.

Răspuns Câştigător
| Crystal112 a răspuns:

Nu iti apare nimic, crede-ma
aia e d la tine din calculator nu de pe retea
noi nu putem vedea
incearca sa dai share la imagine cu http://imgur.com/ si apoi postezi linkul aici

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Ar aparea ceva daca am avea o imagine cu numele "Copy of untitle.bmp" pe desktop...