| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa devii o actrita?

Răspuns Câştigător
| pinkydoll a răspuns:

Dintr-un casting de exemplu daca intrii pe siteul de la acasa poti sa-ti introduci date despre tine si sa participi la casting iar daca ai noroc o sa devii o acrita renumita

4 răspunsuri:
| adrian1988 a răspuns:

Facand facultatea de actorie si film si participand la castinguri

| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici etapele www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| andreeawirack a răspuns:

Mama zice ca cica nu pot ca trebuie sa ma mut la Bucuresti si la scoala pe durata filmului daca ma accepta...adica am 10 ani dar e visul meu din totdeauna

| CookiesLuver a răspuns:

In primul rand, sa ai talent, apoi urmezi cursurile Academiei de Teatru si Film.Frumusetea zic eu că nu strică dar trebuie să ai o cultură generală (mai ales literară)

Fundiza te rog big grin