| Vale24 a întrebat:

Cum pun unui film dvdr subitrarea, el este fragmentat pe capitole si imi merge subtitrarea doar la primul capitol...
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Cauti dupa capitol

| Vale24 explică (pentru robert35):

Sunt multe capitole mici u film de 2 ore e impartit in vreo 15 capitole nu am de unde sa gasesc subtitrare pentru fecare capitol... am o sobtritrare care este sincronizata bine dar de fiecare data cand incepe un nou capitol o ia de la 0... ce sa ii fac?

| robert35 a răspuns (pentru Vale24):

Ati supun eu subtritrarea este pentru tot filmul practic dar tu al ai pe capitole si din cauza asta nu se sincronizeaza da-mi filmul poate til gasesc cu subtritrarii

| Vale24 explică (pentru robert35):

Am rezolvat cu filmul acela, adica el venea cu o subtitrare in engleza si m-am uitat cu aceea, dar as vrea sa stiu in general cum as putea sa scap de problema asta...