| Zigras11 a întrebat:

Cum s-a terminat Canan!

Răspuns Câştigător
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Pai nu l a mai difuzat! asa ca ne a aratat doar ca in casa lui Semsi lua foc!
fundita te rog

4 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Nu s-a terminat! Tampitii astia de la A1 nu au mai dat serialul, l-au inlocuit cu altul crying Stupid! NU STIU DE CEcrying!

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Oricum multumesc ca totusi mati ajutat... asa ca daca asi putea vasi da la toti funda!

| TurnOn a răspuns:

M...pai mie nu mi-a prea placut...s-a terminat cam in ceata sad

| Zigras11 explică:

Scz ca nu v am dat funda! dar am vorbit cu PyrateBy si mi a aratat
video facut pe camera de filmat