| Xfactor_2745 a întrebat:

Cum se numea emisiunea care era difuzată pe sport.ro seara în care prezentatorul înjură încontinuu, erau scene grafice interzise minorilor și parcă arătau oameni ciudați. Era foarte amuzantă. Fundă. Mulțumesc

12 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

De ce era amuzanta? Pentru ca injura non-stop? Educatia la romani!

| Xfactor_2745 explică (pentru Peridava):

Cel mai bun răspuns, chiar nu te a băgat nimeni in seama azi? Era amuzant modul în care înjură, dar ce să înțelegi

| Peridava a răspuns (pentru Xfactor_2745):

Din raspunsul dat, inteleg nivelul tau cultural. Dar... tot nu ai sa intelegi ce spun.

| Xfactor_2745 explică (pentru Peridava):

Dacă ai fi știut la ce emisiune mă refer ai fi înțeles, dar las o baltă

Răspuns utilizator avertizat
| Temüügin a răspuns:

Ridiculousness.

| Xfactor_2745 explică (pentru Temüügin):

Nope, e ceva mai putin cunoscut