| elcosmin a întrebat:

Cum se numea episodul ala din ciudatii mei parinti, in care timmy devine zână, si le implineste dorințele nasilor lui nazdravani?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Episodul din nasii mei nazdravani cand timi turner isi pune dorinta sa fie zana se numeste 1 Kilometrul in locul meu (dublat in romana).
si voiam sa imi dai si mie funda ca sunt singurul care ti-a raspuns.

3 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

1 KM in locul meu
Funda? mersi anticipat.

| elcosmin explică (pentru BBJHHRUGs):

Ceee?

| elcosmin explică (pentru BBJHHRUGs):

Mersi mult laughing) m-am prins mai greu

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru elcosmin):

Episodul din nasii mei nazdravani cand timi turner isi pune dorinta sa fie zana se numeste 1 Kilometrul in locul meu (dublat in romana).
si voiam sa imi dai si mie funda ca sunt singurul care ti-a raspuns.