| mickjagger a întrebat:

Cum se numea filmul acela animat (cred ca de pe minimax era) cu o fetita care merge la culcare si viseaza ca este dusa într-un tărâm fermecat pe spatele unui phoenix cu pene magice? În taram erau niste iepuri albastri (cred) si fata ajuta un iepure sa iasa dintr-o încurcătură si toata lumea o iubeste, dar in taram exista si o vrajitoare si fata impreuna cu niste creaturi trebuie sa o invinga. La final, vrajitoarea intra intr-un lac, cantand si plangand, de unde iese ca o printesa si le mulțumește ca au ajutat-o.

1 răspuns:
| newaccountbye a răspuns:

Cred ca filmul pe care îl descrii se numește "Filly Fantasia" și a fost difuzat pe canalul Minimax.