| CataAndreea99 a întrebat:

Cum se numesc episoadele in care alex il salveaza pe maison de la familia acea din padure si se transforma in om din nou? Va rog frumos cine stie sa imi zica dau funda:X! Poate puteti sa imi dati si link-ul daca il aveti!

Răspuns Câştigător
| App0 a răspuns:

Sunt 2 episoade de acelasi fel.
Cand il gasesc pe Mason(Maison)sub forma de lup si incearca sa il faca la loc.
Altul cand il fac om dar sub forma de varcolac si incearca sa il faca inapoi la forma normala.Acele episoade sunt ep.60 si ep. 61.