| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste emisiune cand dan negru o avea ca asistenta pe mama natura
(roxana ionescu)

Răspuns Câştigător
| Cristynutza_9028 a răspuns:

Ciao darvin! asta era

12 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Emisiunea se numea "Ciao, Darwin!".

| push2gl a răspuns:

Parca ''Ciao, Darwin''

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Ciao darwin, se numeste emisiuneawinking

| astamicuta a răspuns:

Ciao Darwin cred :d

| Eva a răspuns:

Ciao Darwin. Emisiune-concurs, divertisment. A debutat in Italia in 1998, sub licenta a fost preluata si de alte tari (Romania, Grecia, Ungaria, Polonia, Serbia, Canada, SUA si China). Formatul: doua echipe de cate 50 de persoane, formate din reprezentanti ai unor stereotipuri umane opuse (blonde vs. brunete, grasi vs. slabi, pitipoance vs gospodine etc) se confrunta in probe care implica talentul, curajul sau norocul. O prostioara simpatica.

| purplerainbow a răspuns:

Buna! nu stiu sigur daca emisiunea pe care o cauti e printre astea dar uite o lista cu toate emisiunile pe care le-a prezentat Dan Negru: Ciao Darwin, Academia Vedetelor, Secret talent, Vreau sa fiu sterwardesa, Ziua judecatii, Te pui cu blondele, Plasa de stele.

| SugarAndSpice a răspuns:

Ciao Darwin (nu stiu daca asa se scrii corect).

| DdDiX a răspuns:

Ciao Darwin

| MihaiCristina a răspuns:

Ciao Darwin

Răspuns utilizator avertizat
| BabalGam a răspuns:

Ciao Darwin -era misto happy

| iki34 a răspuns:

Charles darwin.