| SaberSlashS a întrebat:

Cum se numeste filmu ala de groaza cu fetita care iese din televizor

Răspuns Câştigător
| catalinutzu95 a răspuns:

Salut se numeste The Ring

7 răspunsuri:
| WhiteMoth a răspuns:

The Ring (Avertizarea) este filmul horror original. Scary Movie 3 (Comedie De Groaza 3) e parodia facuta dupa filmul ala, e comedie.

| puffii548 a răspuns:

Buna! Acel film este unul foarte reusit si se numeste The Ring (2002) Sper ca te-am ajutat. FUNDA:X?

| Buburuza2222 a răspuns:

The Ring se numeste! Dar ai grija ca este foarte de groaza!

| edylucky a răspuns:

Scary Movie

| mimi96 a răspuns:

Cred ca se numeste '' The Ring''

| SaberSlashS explică (pentru Alexandru_Ungureanu_1997):

Multumesc! Imi pare rau, nu stiu de ce nu am putut sa iti dau tie funda si i-am dat celui care mi-a raspuns corect al doilea big grin dar tu o meriti