| OnlyGirl50 a întrebat:

Cum se numeste filmul acela difuzat pe Disney Channel mereu de craciun cu Melanie, femeia aia care lucra la parfumuri si putea depista orice miros de parfum si i-a facut o lista lui Mos Craciun si a primit totul si asa mai departe... Aaa si cu baiatul acela care i-a murit mama si tatal lui care era doctor s-a cuplat cu Melanie si imparteau impreuna aceeasi masina pe care baiatul doctorului o castigase la o tombola.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Observ că foarte multă lume îl caută.
Filmul se numește The Christmas List (1997)
http://www.youtube.com/watch?v=aUR2bp8YM5Y
Sărbători fericite!

5 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Stiu si eu filmul, si imi place foarte mult, dar n-am nici o idee cum se numeste sad.
Daca il gasesti te rog sa postezi. Bafta.

| OnlyGirl50 explică:

Asa MERCI mult de tot Diabolique TI-AM DAT FUNDITA :*
Si la cererea lui XDarkAngel postez cum se numeste filmul :
The Christmas List (1997)
Ce bineee ca l-am gasit merci la toti oricum. :*:*

| kitishor a răspuns:

Stiu despre ce film de pe disney vorbesti dar nu imi vine in minte acum crying

| TPUpunct a răspuns:

Acela cu JORJ? il stiu si eu...tot vreau sa-l privesc dar stiu numai filmul Dadaca 1, 2 si Fratele urs...aceste filme ce erau difuzate pe disney care le stiu eu. poate va fi vreun rs ca tot vreau sa-l privesc

| TPUpunct a răspuns:

Il stiu si eusaddar nu-i stiu titlul