| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Cum se numeste filmul cu niciodata mafia nu a avut o sefa atat de buna

Răspuns Câştigător
| ladybug17 a răspuns:

Filmul se numeste Nasa (The godmother)

In filmul romanesc Naşa, Jennifer (Whitney Anderson) este o femeie de origine americanca care preda literatura la Scoala Americana din Bucuresti. Aceasta este casatorita cu omul de afaceri roman Radu Prodan (interpretat de Dragos Bucur), impreuna cu care au un baiat de 10 ani foarte destept (David).In timpul participarii la un botez in calitate de nasa, Jennifer este socata sa isi vada sotul arestat chiar in biserica si acuzat de spalare de bani prin intemediul firmei sale in folosul unui mafiot local, Spanu (Alex Velea) – The Madfather. Jennifer isi va da seama ca numai de ea depinde soarta sotului ei…

Aici il poti viziona: http://filmeromanesti.tv/2011/06/08/nasa-film-online-the-godmother/
Sper ca ti-am fost de ajutor! Vizionare placuta! :)

7 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Nasa se cheama...o fost acum 2 zile pe proTV.

| kkkmakafull a răspuns:

Nasa, e film romanesc, funda?

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Cred ca te referi la Nasa (the godmother)

| JustSimple a răspuns:

Nasa.Funda? the goodmother cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Filmul se numeste Nasa, si a rulat acum 2 zile pe pro tv.
Este film romanesc dar are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si o parte englezeasca! Pa.

| leighton a răspuns:

Nasa