| nothing14 a întrebat:

Cum se numeste filmul cu un avion care se prabuseste in mijlocul pustietatii? Unde e zapada si este un vanator de lupi in avion si incep sa pargurga un drum intre timp ce sunt omorati pe rand toti de lupi mari(foarte mari) la final cred ca vanatorul acela moare la lupi in vizuina luptandu-se cu ei.
Si filmul cu folosirea creierului in procentaje mai mari si mai mari pana incep sa controleze tot cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Grey (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-grey-566957/

2 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

The grey

| NegruAlb a răspuns:

The grey