| tututualu a întrebat:

Cum se termina Eva Luna?

Răspuns Câştigător
| JustMe69 a răspuns:

Eva luna se termina astfel:
Eva se casatoreste cu Daniel, Leonardo moare, la fel si Marcela, iar Eva nu se marita cu el fiindca are o inregistrare in care Leonardo marturiseste adevarul.Liliana este arestata fiindca a fost complice la rapirea Evei si a Lauritei...
Tony se insoara cu Alicia.Fransisco se insoara cu Jakie...Victoria isi cere scuze pentru toate nebuniile pe care le-a facut...
Cred ca asta este cel mai important, dar daca mai vrei detalii eu sunt: raluca_110.

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cu 'The End" laughing

| TreiSurori a răspuns:

Mai este maine
evaluna nu s-a maritat cu leonardo
pentru ca a ascultat inregistrarea cand leo a spus ca el l-a omorat pe tatal ei cu masina.

cand ea a spus judecatorului ca nu vrea sa se marite
leo a luat ceva, a iesit in curte. a fost schimb de focuri cu detectivu
leonardo a fost impuscat, daniel a fost si el impuscat in umar.
renata a murit impuscata aparnd-o pe victoria. Mama ei, criminala a reusit sa evadeze. s-a dus peste eva sa ii dea foc. da pana la urma a murit mama ei.

se termina maine.

| tututualu explică (pentru TreiSurori):

A murit mama Evei?

| TreiSurori a răspuns (pentru tututualu):

Da

| JeleUUU a răspuns:

Cu sfarsitul!

| Maryan_6252 a răspuns:

Dhoane ce intrebare. Uita-te pe net

| tututualu explică:

Va rogg!