| norisor09 a întrebat:

Cum senumea episodul din hannah montata cand oliver s-a sarutat-o pe lili?

2 răspunsuri:
| SnakeEys a răspuns:

Sincer nu stiu dar sa iti zic sincer eu am 13 ani si inca imi mai place hannah montana. este pe dysnei channel pe la 2:30 cred big grin sper ca te-am ajutat. Funda?

| madycool93 a răspuns:

Iti spun eu daca vrei,nu sunt fan hannah montana dar stiu epidodul, sper sa te ajute, scrie pe youtube:Hannah Montanna season 3 episode 13 part 1 greek sau copiaza lingul acesta:http://www.youtube.com/watch?v=cgqizfoGFRA