| riddhima a întrebat:

Cum vi s-a parut episodu de azi din intalnirea inimilor explicati daca v-a placut sau nu?

Răspuns Câştigător
| lilicutza0009 a răspuns:

A fost superrrrrrr! mai alesc ca armaan si-a facut putin aparitia totusi e pacat ca a plecat :(((:(((:(( iar cand se intoarce e prea tarziu ca riddhima o sa fie casatorita cu sid :((:((:((... oricum serialul e super :X :X :X :X :X http://www.facebook.com/......9885096661

5 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
A fost suuuper. Cand l-am vazut ca l-a gasit pe Armaan m-a trecut un fior prin spate love strucklove strucklove struck, oricum in celelalte episoade am cam plans, mai ales atunci cand Ridhima a aflat ca Armaan nu a parasit-o. Deci Armaan e atat de frumos, la fel si Ridhima, se potrvesc de minune. Dar Armaan nu o sa mai apara in serial pana in episodul 556 (asta ar trebui sa pice in 7 februarie, am calculat laughing )

| adriangabor92 a răspuns:

Super

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Interesant...l-am mai vazut da nu subtitrat.

| Andreea_6206 a răspuns:

Super...plus ca a aparut si armaanwinking Abia astept urmatoarele episoade!

| ritza200 a răspuns:

A fost superr