| NeckyAndreea a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul TITANIC? din anul 2010

Răspuns Câştigător
| Ella98 a răspuns:

Cred ca am plins la acest film cat n-am plans in toata viata... e FOARTE reusit

5 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

U te referi la titanic 2 aparut in 2010? sau la titanicul clasic?
Daca te referi la cel clasic... la fel cum a fost si pana acum...superb:Xsi reusit
Daca te referi la cel din 2010 o porcarie din care am vz doar jumatate de ora si m-am plictisit...

| Elena_9796 a răspuns:

2 cuvint
it sucks.
ca sa nu. mi sariti in cap, va zic de ce!
1.nu are o poveste
2.inceputul e pe fuga si scufundarea e prea rapida
3. efecte groaznice
4.actori buni, dar nu preawinking
5. pur si simplu nu mi. a placut! s. a luat dupa primul TITANIchee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super ...

| Ada_3811 a răspuns:

Super, depinde, cea mai tare faza a fost cand s-a lovit de aizberg. A fost chiar un moment in care a inceput disperarea. Daca stii... inainte a fost un timp linistit fara probleme, iar apoi paccc, au inceput oamenii a afla si a se panica. Plz fundita si eu ti-am dat tie big grin

| mutu28 a răspuns:

Foarte frumos. un film chiar reusitbig grin,