| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi s-a parut romanii au talent a doua semifinala...parerea mea e ca publicul a facut cea mai mare prostie ca l-a votat pe vasile godja dar si pe tudorel popa si gigel. mie mi-ar fi placut sa fie pe al2 lea loc gold masc si pe al 3 lea adrian cu sorin. voua? bine ca pe primul loc a iesit cineva care merita

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Nu merita nimeni, sa se duca toti dr4cului.

| cRaZyYkiD a răspuns:

Eu sunt de aceeasi parere, chiar daca si vasile a cantat bine, chiar daca la vioara, iar pe gigel nu-l suport, a fel di tudorel, nu meritau sa aiba locurile 3, respectiv 4

| Alessya_9687 a răspuns:

Si eu la fel as fi vrut :X! Chiar meritau Gold Mask si Adrian cu Sorin sa fie in finale cu Krem!