| Deaad a întrebat:

Cum vi s-a parut saw,pentru cei care au vazut toate partile?
Ce nota i-ati da si cum vi s-a parut actorul Tobin Bell,cel care l-a jucat pe Jigsaw? Dar Hoffman?
Dupa mine, astia doi au fost badass.Mai ales Jigsaw.

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Am vazut toate filmele din serie si ii dau 10 mi-a placut foarte mult. Jigsaw este genul de personaj care nu stii daca face bine sau rau, este foarte destept si stie sa faca planuri bine elaborate.Hoffman stia sa ramana ascuns si sa scape din situatii grele se vede la finalul lui saw 6 cand este legat de scaun dar totusi scapa din capcana.In ultima parte m-a enervat ca a ucis-o pe Jill dar finalul a fost socant cand am vazut ca Dr. Gordon era in viata si la inchis pe Hoffman unde merita.Anul viitor pe 29 octombrie apare saw 8.big grin

| Deaad explică (pentru Metalheadforever666):

Si eu am fost surprins cand am aflat ca Gordon a fost ajutorul lui JigSaw inca de la inceput Imi place cum anticipeaza JigSaw ce se intampla in continuare.
Abia astept partea 8.

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru Deaad):

La sfarsit cand se uita Gordon pe caseta era o faza in care zicea ceva de genul:Cel mai mare secret al meu va fi si cel mai important pentru tine.

3 răspunsuri:
| Cristi_Nechitoi_1984 a răspuns:

Nu am vazut ultima parte dar celelalte au fost SSUUPPEERR!
Nota 9 deoarece este putin cam exagerat.
Adica na il pui pe un tip sa scoata cu undita o cheie din stomacul prietenei tale.
Jigsaw este cel mai Super personaj de filme horror! Hoffman nu m-a impresionat asa mult.
Nu il recomand persoanelor care au probleme cu inima si cu stomacul!
Funda?