| LoveÈℓa a întrebat:

Cum vi s-a parut The Twilight Saga: Breaking Dawn? V-a placut? Ce nu va placut?

Răspuns Câştigător
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Da l-am vazut la cinematograf in premiera.si wow.am fost foarte impresionata, a fost chiar uimitor si nu pot sa cred ca trebuie sa astept 1 an intreg pentru partea 2 a...am citit deja cartile si stiu cum se va termina dar totusi.de abia astept filmul.si sunt curioasa cum va juca bella drept vampir happy

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, mi-a placut. Este filmul meu preferat din serie deoarece are mult suspans combinat in acelasi timp cu romantism, iar actiunea este mult mai "apetisanta". Ce nu mi-a placut este ca a fost prea scurt. Deabia astept sa apara partea a doua.

Apache
| Apache a răspuns:

Sa tinem acum un moment de reculegere pentru saracii tipi care au fost fortati de prietenele lor sa vada filmul asta...Trompi fie cu voi fratilor!

| Dash a răspuns:

Nu l-am vazut. Dar nici n-am vrut sa-l vad.

| frumushika09 a răspuns:

A fost foarte frumos! A fost putin cam infricosator pe la sfarsit cand Bella tipa. Sper sa fie la fel de frumos si filmul al 2-lea!

| ÈριcĿ a răspuns:

Prefer Tvd.

| LoveÈℓa explică (pentru ÈριcĿ):

Si mie imi place mult mai mult TVD dar vreau sa stiu si parerile celorlalti despre The Twilight Saga: Breaking Dawn.Adica mi-a placut filmul dar mai mult TVD.

| IGM a răspuns:

A fost frumos, dar m-am cam speriat cand a deschis Bella ochii la sfarsitul filmului.