| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par toate 5 parti ale filmului Experiment Fatal sau
Rezident Evil. Aegumentati.
Cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| Flooryn a răspuns:

Pe scurt... Un film bine gandit cu o poveste buna. Actrita foarte buna care interpreteaza minunat. Efecte speciale fantastice, soundtrack perfect, suspans maxim! Din surse sigure stiu ca se mai fac 2 parti.

2 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Un film de acțiune foarte bun despre o eroină care bate monștrii. Povestea este minunată cu multe scene de luptă de la început până la sfârșit, fără să te plictisească, nu există lacune în foarte multe dintre aceste scene de acțiune, și asta este minunat. Efectele vizuale și sonore au fost absolut uimitoare. Din momentul în care filmul începe acțiunea, muzica și efecte vizuale ridică intensitatea. Milla Jovovich ca de fiecare dată joacă foarte bine, nu pot să spun decât că rolul îi vine foarte bine. Cred că vom avea sigur continuare și asta mă bucură.

| LuMix a răspuns (pentru njohn):

De pe internet