| Jony123 a întrebat:

Cum vi se pare acest videoclip, e facut frumos? Adica la structura, efecte... http://www.youtube.com/watch?v=1zcClwyQj5M

5 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Da e dragut.si imi place melodiahappy

| Ramonish a răspuns:

Mie mi se pare ca e reusitbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca esti un retardat mintal...cum poti sa ii pozezi pe bietii oameni amarati si sa ii pui pe net, cica idioti si prosti" Mai prost esti tu decat ei...bagamia-s pl in gura ta de retard!

| Jony123 explică:

Cel cu raspunsul anonim e un prost, cica prosti si idioti, nici macar nu a dat clik pe link... Mai bine tacea prostul ala...

| anonim_5778 a răspuns:

Cine canta melodia?