| TeO_3022 a întrebat:

Cum vi se pare filmul cu nicholas cage:knowing? am vazut secvente si mi s-a parut misto.merita vazut HD pe plasma?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Super

| Dacianna a răspuns:

Eu l-am vazut si mi se pare super mishto.Acum gusturile nu se discuta

| azkan a răspuns:

Orice film merita vazut HD pe plasma/LCD/LED. Legat de film pot sa-ti zic ca e bun eu i-as da un 8/10, ceea ce nu e putin, dar depinde cat esti tu de exigent. Daca iti plac genurile drama/mister atunci nu o sa fii dezamagit. Nu are rost sa-ti detaliez filmul ca si-ar pierde din farmec. Bafta

| relamaria a răspuns:

Misto e groaznic