| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare filmul Karate kid cu Jaden smith eu cred ca e dragut:X:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu e dragut, ci foarte tare :X Mie mi-a placut foarte mult tongue

| CriCri a răspuns:

Si mie mia palcut mult filmul big grin

| Anileda a răspuns:

Mi-a placut foarte mult.

| Noir a răspuns:

Nu este un film prea reusithappy

| Miki_2654 a răspuns:

E ff tare filmul
chiar si jaden e dragut :X

| bumblebee_1862 a răspuns:

Si mie mi-a palcut foarte mult. A fost dragut desi nu a fost o mare capodopera.
Filmul meu preferat este Mr. Nobody cu Jared Leto de la 30 Seconds to Mars(formatie geniala). Pentru cei pasionati de latura asta psihologica si de viata este un drog :X. Fabulos .Capodopera.De asemenea imi place foarte mult seris Twilight :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da DisneyIsDaTheBest si me love struck

| Justin***Deny a răspuns:

Nu l-am vazut inca dar cred ca e super

| SaNe a răspuns:

Este foarte marfa l-am vazut