| Mdeah a întrebat:

Cum vi se pare filmul,, Remember me,,?; x

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Sunt mare fana Pattinson.
Filmul a fost asa de frumos, despre viata unui adolescent, dar finalul a fost...sa spunem ca am ramas socata.
Daca ma gandesc bine daca nu s-ar fi terminat asa finalul, filmul numai era atat de tare.
Filmul e facut pentru a atentiona parintii care nu isi petrec timpul cu copii, iar acestia devin deprimati s.a.
Eu il recomandat la toti.

4 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Superb :X am plans la final.Rob e un actor grozav love struck. Oricum trebuie sa ai mai mult de 15 ani ca sa intelegi filmul.

| Iheartshoes a răspuns:

Superblove struck
Fara cuvinte...

| knnight a răspuns:

Soper! mi-a placut la nebunie :d...Robert este un actor exceptional happy

| Byutza_8714 a răspuns:

Aiurea