| andra1998 a întrebat:

Cum vi se pare filmul step up?love struck

6 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Imi place foarte mult actori, muzica si dansul sunt grozave. Te invita sa dansezi si tu alaturi de ei. love strucklove struck:X

| Magnific a răspuns:

Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll Mondialllllllllllllllllllllllllll 10 X 10 X 10 X 10 X 10 X

| Genesis29 a răspuns:

Step Up - Mi-a placut dar a fost mai sensibil.
Step Up 2 - Mi-a placut cel mai mult si a avut niste dansuri super. Si au mai fost si JabbWackeez.
Step Up 3 - Nu l-am vazut inca. Astept o varianta mai buna.
Funda?big grin

| Uptime_7655 a răspuns:

Superbe TOATE 3, mai ales ultimul

| Sill a răspuns:

Un step back pentru. oamenii cu demnitate si cu respect de sine care totusi l-au urmarit

| Alina_7937 a răspuns:

Am vazut doar step up 1. E SUPERB, sincer! Daca iti plac dansul si povestile de dragoste uite-te la toate 3!
Si daca preferi si ritmurile de salsa (sau ceva de genu, nu mai stiu exact), uite-te si la dirty dancing 1 si 2.