| forever4u a întrebat:

Cum vi se pare serialul Glee? Aveti si alte sugeti de seriale cu adolescenti?big grin

6 răspunsuri:
| mali18geo a răspuns:

E super
pretty little liars

| Nykwtza a răspuns:

Hmmm glee pare interesant, sincer nu l-am vazut dar acum vreau sal vizionez! pot sati recomand vampire diaries
si gossip girl(filmu sa sfirsit deja)

| TheAce a răspuns:

Glee e funny insa doar pana la un punct. Recomand Smallville.

| Samara00 a răspuns:

Serialul Glee bu e tare interesant.Eu am privit doar un sezon si m-am saturat.
alte seriale cool:
The vampire diares
The gossip girl
Make it or break it

| Matt24 a răspuns:

Cel mai super serial pe care l-am vazut si am vazut multe.Sigur,daca ai 13 ani probabil nu ti se va parea interesant daca nu te uiti atent si nu incerci sa intelegi.

| Ea12345 a răspuns:

Interesant. O sa ma uit si eu.