| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Cum vi se pare Twilight? dar The vampire diaries? Care dintre cele doua preferati mai mult?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Pai twilight este foarte reusit...TVD este unul dintre serialele mele preferate. happy. Sincer nu stiu ce sa aleg dintre cele doua pentru ca sunt f frumos ambele povesti!happy:X

| Andreeutza_Dragutza explică:

In Twilight vampiri sunt moderni nu ca in TVD in care lor le e frica de usturoi, cruci, soare, etc.si in Twilight nu exista nici o vrajitoare ca in TVD.Twilight a copiat TVD si in New Moon, Eclipse Si Zori de zi? nu cred.

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

100%twilight!

| onlytiff a răspuns:

Filmele twilight sunt slabe. dar cartile sunt intr-adevar superbe! the vampires diaries nu-mi place.

| lovegirl15 a răspuns:

Amandoua imi plac, pentru ca ambele au povestea lor

| ioana_6413 a răspuns:

The Vampire Diaries îmi place mai mult pentru că are o poveste care te atrage mai mult. Dar şi Twilight e are, dar nu la fel de tare ca TVD. Pa-pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place TVD.rste suprb si personajele... Damon il adorr :X dar si Twilight este frumos,, eu va recomand TVD la inceput nu este interesant... dar pe parcurs :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nici eu nu am fost foarte atrasa la inceput de TVD, dar dupa cateva episoade nu m-am putut oprii din vizionat, este foarte frumos serialul cat despre actorii...pfff sunt super; x. merita vazut. nu se compara cu Twilight (mie chiar nu mi-a placut, povestea este interesanta [de dragoste, imi place], actorul, rob este bun=p~, dar sunt multe chestii care nu imi plac, parca ii lipseste ceva). e mult mai bun serialul TVD. deci, bafta la vizionat happy

| Kennya a răspuns:

Twilight! Eu m.am uitat la TVD la 3 episoade si m.am plictist teribil.[fiecare cu ce ii place]

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Twilight normal, este un film foarte frumos de dragoste.The vampires Diares nu-mi place

| Ioana_Sabina_1990 a răspuns:

Hey! Pot spuna ca Twilight e inca un film, ca toate celelalte.N-am sa spun ca e o prostie, pentru ca nu m-am obosit sa ma uit, insa la TVD ma uit.Serialul The Vampire Diaries a primit 2 premii pentru sezonul 1, 1 premiu pentru sezonul 2, 5 premii pentru sezonul 3, 4 premii pentru sezonul 4, 2 premii pentru sezonul 5, si 2 premii pentru sez.6.Nina Dobrev a primit 9 premii pe parcursul TVD.