| gadyel a întrebat:

Cum vi separ traducerile de pe AnimeG?
Pana acuma ma uitam la un anime pe anime.kage.ro dar intarzie prea mult cu traducerile asa ca as vrea sa ma uit deacum pe AnimeG, dar nu stiu cat de bune sunt subtritarile de aici, sau corecte.

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
Ce anime urmaresti?
Pare-mi-se ca mare parte din anime-urile de pe AnimeG nu sunt traduse de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca sunt foarte frumoase cele de pe AnimeG happy Acolo urmaresc Attack on titan, Danganronpa, si multe altele big grin traduc foarte frumos, si nu intarzie happy

Vizionare placuta!winking