| pwp a întrebat:

Cum zi s-a parut episodul 1(sezonul 2) din the vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Super tare! mi-a placut la nebunie.totusi mi-a fost mila de damon :(... o fost ranit de singurele fete care leo iubit. katherine i-a spus c anul lo iubit niciodata si ca intodeauna a fost stefan (aici nu prea stiu daca ii sincera katherine la faza cu stefan) si elena ca tine la el dar intodeauna o sa fie stefan :((.
uite aici traileru de la episodul 2 -> http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries/

9 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Super tare, abia astept sa vad ce se va intampla cu Caroline.

| pwp explică:

Si mie mi-a parut rau de damon. o asemenea frumusete nu merita asta...sad

| pwp explică:

@ zinzi=mi-a placut fffffffffoarte mult! la fel ca tine abia astept ep 2

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Ahh... a fost superb! Saracu' Damon imi era asa mila de elstraight face si Katherine este atat de reabig grin Si Caroline sigur se transforma in vampir pentru ca are sangele lui Damon in corp si acum daca a omorat-o Katherine, iar Jeremy a avut atat noroc cu inelul happy
Astept cu nerabdare episodul 2, sper ca o sa apara la fel de repede, asta ar insemna pe vineribig grin

| Oanny a răspuns:

Super tare:X:X... Abia astept ep 2winking

| ChristinaO a răspuns:

Suuper. dar mi-a parut tare rau de damon.sad

| Deutsa56 a răspuns:

Am plans cand elena i-a zis lu damon ca il iubeste pe stefan...Totusi cred ca simte ceva pentru el, dar ii este frica sa recunoasca. Iar Caroline devine vampir pentru ca am vazut un trailer pentru ep 2.aCum astept episodul 2:X

| zinsi a răspuns:

Super tare.sunt curioasa ce se va intampla cu caroline si cu damon
doamne abia astept sa apara episodul 2
tie ti-a placut?

| moriordie a răspuns:

Suuuuper! Saracul Damon asa de mila mi-a fost de el...