| MLAURA a întrebat:

Cunoaste cineva un serial bun?

Răspuns Câştigător
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Dr.House,Big Bang, Lost, Man vs Wild, Miami Medical, Trasnitii, Serviti Va Rog, Mental, Nurse Jackie.
Sper sa-ti placa.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti pun la dispozitie colectia mea de seriale TV: 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M.D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds" (doar l-am descarcat, nu am apucat inca sa-l vad); 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie" ...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu, cred, ca e "Desperate housviwes". Are de toate: comedie, drama, actiune. Vizionare placuta!
P.S. daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj, si o sa te ajut. Numai bine!

| Bunny a răspuns:

Supernatural, Dexter, House M. D, Criminal Minds, Csi NY, Harper Island, The vampire diaries, Ghost Whisperer, Jake 2. 0, Kyle XY, Numb3rs, Gossip Girl, Mystery Woman etchappy Ti le recomand pe toatehappy. Sper ca te'am ajutat>big grin

| Bianka a răspuns:

Grey's Anatomy; Ghost Whisperer; Saved by the bel; The Vampire Diares; The Tudors; Two and a half man; Gossip Girl; Desperate Housewives; Brothers & Sisters; Robin Hood; Legend of the Seeker; Laurel and Hardy etc.

| usy313 a răspuns:

1.chuck
2.two and a half men
3.supernatural
4.the vampire diaries

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Familia heck, that 70's show,

| denisa_3178 a răspuns:

El rostro de analia (cealalta fata a analiei ) love struck

| marian_8101 a răspuns:

Heroes