| MaeRiAh a întrebat:

Cv drame koreene pls... dar nu alea dp viki sau asa ceva care nici nu are ro sub pentru ca am vazut toate dramele traduse in rom app sa fie romance comedy... funda

Răspuns Câştigător
| robudaniela33 a răspuns:

Http://asiaticfilm.blogspot.com/......erial.html vei gasi ceva interesant

3 răspunsuri:
| Hayuki a răspuns:

Http://filme.asiacinefil.com/? p=658 se numeste Koizora.Ti-l recomand fara retinere, e absolut superb :) Enjoy!

| JustYourHeroine a răspuns:

Eu am devenit dependenta de ":
http://www.youtube.com/watch?v=TWyIaYkwv-k
Ti-l recomand!
Vizionare placuta!

| MaeRiAh explică:

Stiu Koizora si nu e deloc superb pentru ca la sf moare Hiro crying