| AsianDramaAddicted a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti 10 drame asiatice favorite care ar fi acelea? la mine sunt : Gokusen(1, 2, 3 + film) /you're beautiful / Secret Garden / Yamato Nadeshiko Shiki Henge / Devil Beside You / Playful kiss / Goong / Yankee-kun to Megane-chan /Boys over Flowers (la inceput m-am uitat decat pentru "SoEul" dar apoi mi-a placut mult drama in sine )/My girlfriend is a GuMiHo

2 răspunsuri:
| さいゆき a răspuns:

1. Kou Kou Kyousi 2003
2. Takumi-kun Series
3. Hana Yori Dango
4. Koizora
5. Gokusen All Series
6. Hikari to Tomo Ni
7. I Give my First Love to You
8. L Change the World
9. Myu no anyo papa ni ageru
10. Yuuki

| Allyţu a răspuns:

1.Boys over flowers
2.Preferinte personele
3.City hunter
4.100 de zile cu domnul arogant(prima mea drama:X)
5.You're beautiful
6.Playful kiss
7. Dangerous love
8.Attack on the PinUp Boys
9.I Am Sam
10.Secret Campus
love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck iti sugerez sa te uiti la ele mie mi-au placut foarte mult:X:X