| Achilles_1666 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre The Vampire Diaries si Supernatural ce ati alege? Si de ce ati alege unul anume?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Supernatural as alege.The vampire diaries deja devine prea banal si e aceeasi poveste tipica cu vampiri si cu triunghiul amoros.In Supernatural sunt combinate toate legendele si e mereu actiune, fara fazele siropoase si totusi au rezistat 6 sezoane.The vampire diaries daca il face si pe al3lea e bine-deja nu mai au idei.Si sa fim seriosi, performantele lui Jared si Jensen sunt cu mult peste "mucosii" vampiri.Cand a aparut Supernatural pentru prima data, am ramas cu gura cascata si asteptam sa mai vad un episod.E unul dintre putinele seriale care egaleaza CSI NY (de exemplu) - chiar daca e despre cu totul altceva- eu fac referire la intensitate.
Si the vampire diaries e un serial destul de dragut- pentru adolescenti. Poate in comparatie cu alte seriale mai banale, ar avea un avantaj, dar comparand cu Supernatural nu prea ai ce compara.happy

2 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

TVD, simplu. La Supernatural nu ma uit:d. Cat despre ce a zis @Bunny, ii respect parerea, dar mie nu mi se pare ca TVD devine plictisitor. Dar este parerea mea happy

| Achilles_1666 explică:

Si eu as alege tot Supernatural, nu ca TVD ar fi de neglizat, insa in Supernatural are o idee de baza mai controversata si ceea ce e foarte important la un serial, nu prea poti sa ghicesti ce se va intampla asa de tare ca la TVD. la supernatural aventurile incep de la creaturi locale si ajunge pana la batalia dintre ingeri si demoni sau apocalipsa...e destul de fain si TVD, in comparatie cu multe filme cu idee centrala a vampirilor, insa pana la urma e mai mult pentru amatorii genului. Parerea mea