| alex5259 a întrebat:

Daca ati avea de ales dintre aceste 2 variante pe care ati alege-o si de ce? :
- Sa inceapa Suleyman Magnificul in martie-aprilie
- Sa inceapa Suleyman Magnificul in Septembrie-Octombrie, dar actrita care o juca pe Hurrem sa nu fie inlocuita.

Răspuns Câştigător
| Malinutza99 a răspuns:

Varianta a doua...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sau mai bine sa nu inceapa deloc pentru ca sunt total indiferenta fata de serialul asta, in general prefer serialele turcesti dar asta nu mi a placut deloc

| AlexanderAdrian a răspuns:

Mda, nasol e ca deja a fost inlocuita. Ghinion de nesansa. Insa in 2014 vor incepe filmarile la un nou serial despre o alta sultana celebra si ghici ce? Va fi jucata de Meyrem.

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Aleg varianta C (sa nu inceapa) rolling on the floor